Ana içeriğe atla

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( SUBÜ ) 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 22 Temmuz Cuma günü saat 18.00’de, SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Stadyumu’nda büyük bir coşkuyla kutlandı. 

HABER RESMİ

Törende Sapanca Meslek Yüksekokulu Birincisi Peyzaj ve Süs Bitkileri Program öğrencisi Halil İbrahim Nazlı’ya SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık ve Sapanca MYO Okul Müdür Vekili Dr. Dr.Öğr.Üyesi İsmail Koç tarafından plaket ve hediyeleri takdim edildi. Halil İbrahim Nazlı’ya başarılarından dolayı, Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği ( SÜSBİR ) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bigin tarafından Beşbin TL çek takdim edildi.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Birincisi Özge Rabia Parlak’a plaketini SUBÜ Rektör Yard. Prof. Dr. Ali Fuat BOZ ve Öğr.Gör. Zuhal Erol, Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı Birincisi Halil İbrahim Nazlı’ya plaketini AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Dış Ticaret Programı Birincisi İlayda Kurdaş’a plaketini Öğr.Gör. Ercan Şin, Medya ve İletişim Program Birincisine plaketini  Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürü Tekin Kaya, Pazarlama Programı Birincisi Merve Çakır’a plaketini Medya ve İletişim Program Başkanı Öğr.Gör. Servet Sezgin, Bankacılık ve Sigortacılık Programı Birincisi Nurdan Şahin’e plaketini Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Esra Çelik, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Program Birincisi Tuğçe Koç’a plaketi bölüm başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hatice Sarıaltın,  tarafından verildi.